Egzaminy zawodowe - sesja styczeń 2023

listopada
2022
21
poniedziałek
Szanowni Państwo, egzamin zawodowy w sesji - styczeń 2023 odbywa się zgodnie z harmonogramem, który dostępny jest w sekretariacie szkoły. Każdy przystępujący do egzaminu otrzyma również informacje bezpośrednio na podanego nam maila. Proszę o uważne czytanie wiadomości. W razie wątpliwości proszę o kontakt z Dyrektorem - 739004328  codziennie do 14.00.
Oddział Zawiercie

Zaświadczenia lekarskie

listopada
2022
21
poniedziałek
Szanowni Państwo, 
przypominamy o konieczności dostarczenia zaświadczeń lekarskich o możliwości podjęcia nauki na danym kierunku. Osoby, które jeszcze nie dostarczyły zaświadczeń proszone są o zainteresowanie tą sprawą i szybkie zrobienie badań. Informujemy jednocześnie, że mamy podpisaną umowę z ośrodkiem KROM -MED w Zawierciu ul. Siewierska 74a (Kromołów).
Oddział Zawiercie

Liceum Ogólnokształcące

listopada
2022
21
poniedziałek
W sobotę 26 listopada od godz. 8.00 odbędą się zajęcia z fizyki. Proszę o obowiązkową obecność. Następne zajęcia z panią Czeladzką - Synowiec dopiero 14 i 15 stycznia (egzamin). 
Oddział Zawiercie

Podstawy przedsiębiorczości - ADM I, ADM III, TUK I, BHP I, OM I, OM II, TSM I, FLO I, AS I, TZ I, TZ III, TM I, TM III

listopada
2022
2
środa
W dniu 5 listopada (sobota) w SP4 w sali nr 20 o godz. 8:15 odbędzie się spotkanie z podstaw przedsiębiorczości. Zapraszamy wszystkie osoby, które nie są zwolnione z tego przedmiotu. 
Oddział Zawiercie

Ważne

października
2022
28
piątek
W zawiązku z przeprowadzką w najbliższym czasie pracowni z ulicy Sienkiewicza na ul. Leśną 6 prosimy wszystkich Państwa zarówno Nauczycieli, jak i Słuchaczy o ścisłe trzymanie się planu zajęć z panelu, zwłaszcza jeśli chodzi o miejsce odbywania się zajęć. Wszelkie wyjścia na zajęcia praktyczne proszę zgłaszać odpowiednio wcześnie. 
Oddział Zawiercie